צרו קשר 03-5371722

שלטים למשרד

משרדים הם חללים מאתגרים מבחינת עיצוב. זאת משום ששיקולים שונים, לעיתים מנוגדים, מכתיבים את המראה הכללי המבוקש ואשר ממנו נגזר עיצובם של כל האלמנטים המוצבים בהם, שלטים למשרד בכללם.

משרדי חברה צריכים לשרת את עובדיה, לקוחותיה וכל מי שבא עימה בקשרי עבודה (ספקים, קבלני משנה וכו'). שלטים למשרד עשויים להיות כאלה הנחוצים מבחינה פרקטית (שלטי הכוונה למשל) או כאלה שתפקידם אורנמנטאלי לחלוטין, לעיתים קרובות עשוי שילוט פנים להיות כזה המשרת את שתי המטרות בו זמנית.
אין חוסר בחברות המציעות שירות ייצור והצבת שלטי חוץ ופנים. בבואנו לבחור עם מי מהן להיקשר חשוב לקבל החלטה מושכלת שתבטיח השגת המראה אליו אנו שואפים בד בבד עם הפונקציונאליות הנדרשת.

מקור חשיבותם של שלטים למשרד
כאמור שלטים למשרד עשויים להיות כאלה שתפקידם פונקציונאלי בעיקרו (מסירת מידע באופן ברור ופשוט) או כאלה שתפקידם לתרום לעיצוב הכולל, ליצירת מראה המייצג את אופי החברה ולשמש כאלמנטים דקורטיביים.
שלטים כגון שלטי קאפה (אחד מחומרי הגלם מהם מיוצרים שלטי פנים) עשויים לשמש כחלק ממערך קידום המכירות, כשעל גביהם מודפסות תמונות מוצרים או מיצגים שונים המתארים את השירותים שמספק בית העסק.

לאור ריבוי התפקידים שנועדו לשלטים למשרד חשיבותם הופכת ברורה. שלא כמו בחללים המיועדים למגורים או לאירוח במשרדים לא ניתן לעשות שימוש באלמנטים דקורטיביים כאהבת נפשנו. השקעה בשילוט נאה היא דרך מצוינת להתמודד עם מגבלות בתחום העיצוב. לשלטים שעוצבו בקפידה ובטוב טעם השפעה מרחיקת לכת על המראה והאווירה.


שלל חומרי גלם משמשים בייצור שלטים למשרד
כשמדובר בשלטים המיועדים להיות מוצבים בחוץ, חשופים לפגעי מזג האוויר, הכרחי לייצרם מחומרים עמידים ובאופן שיוכלו לשמור על מראם לאורך שנים. בכל הנוגע לשלטים המיועדים לשמש בתוך מבנים, שלטים למשרד בכללם, פטורים מעצביהם ממגבלות כגון אלה על חומרי הגלם מהם יוכלו לבחור.

השאיפה ליצור מראה ייחודי, מרענן והמשרת באופן מושלם את יצירת האווירה בה מעוניינים מניעה גיוס שלל חומרי גלם לצרכי יצירת שלטים למשרד. בין החומרים מהם עשויים שלטים למשרד נמנים חומרי גלם קלאסיים כגון נירוסטה, זכוכית, פח ועץ. ישנם גם חומרים "היי-טקיים" יותר, סוגים שונים של חומרים פלסטיים, קאפה (חומר מוקצף, קל וקשיח שמתאים מאוד להדפסה) ועוד.

ישנם בתי עסק בהם מתבקש לעשות שימוש בשלטי מתכת, נירוסטה בראשם. כך למשל במשרדים של מפעלים יצרניים שפעילותם כוללת גם עיבוד חומרים קשים.
שלטי נירוסטה נהוג להותיר ללא גימור כך שחומר גלם נאה זה נותר חשוף ונקי. שלטים למשרד העשויים מתכת דורשים עיבוד דוגמת חריטה, כרסום וחיתוך, ייצור מדויק ורמת גימור גבוהה הכרחיים כדי לשוות לשלטי מתכת מראה מכובד ומרשים.

קאפה הוא חומר גלם שזוכה לפופולאריות רבה ובצדק. מדובר בחומר מוקצף שניחן בתכונות ההופכות אותו אידיאלי לצורכי שילוט פנים. נוח מאוד להדפיס על קאפה ושיטות ההדפסה המתקדמות הקיימות היום מאפשרות להעביר אליו כל תמונה ששמורה במחשב. למינציה פשוטה תבטיח עמידות סבירה כך ששלטי קאפה עשויים בהחלט לשמש לאורך זמן.

שלטי זכוכית או שלטים מחומרים פלסטיים שקופים פותחים פתח לשלל עיצובים מרהיבים. חומרי גלם שונים גם משמשים ביצירת שלטים תלת ממדיים כגון כאלה בעלי אותיות בולטות ועוד.

שלטים למשרד ותאורה
כפי שיודע כל מעצב פנים לתאורה חשיבות מרכזית והשפעה מרחיקת לכת על המראה הכללי והאווירה. כאשר מבוצע עיצוב מוקפד של חלל מוקדשת תשומת לב רבה לסוגם ומיקומם של גופי התאורה. במסגרת תכנון זה של תאורה חשוב לתת את הדעת גם על שילוט הפנים. שלטי קאפה למשל עלולים להפוך מבריקים באופן לא רצוי אם יוארו מזווית לא נכונה.
מובן ששלטים פונקציונאליים חייבים להיות מוארים דיים כדי למלא תפקידם, במקרים אחרים עיצוב שלטים למשרד כולל תאורה פנימית מתוך השלט עצמו.

השקעה לטווח ארוך
בדרך כלל השלטים המרכזיים במשרד יהיו כאלה שיוותרו מוצבים בו לאורך זמן רב. מסיבה זו חשוב מאוד לעצב, לייצר ולהציב אותם באופן מושלם. ייתכנו שלטים למשרד המיועדים מלכתחילה לשמש לתקופה מוגבלת, שלטים לצורכי קידום מכירות של מוצר חדש למשל. שלטים כאלה מתאים לייצר מחומרים זולים יחסית, קאפה למשל, המאפשרים שימוש יעיל בתקציב מבלי שנדרש להתפשר בעיצוב.

שלטים למשרד הם בעלי השפעה עצומה. בעת עיצוב משרד מומלץ לתת את הדעת גם לעניין השילוט מוקדם ככל האפשר. מכיוון שעיצוב נכון של שילוט פנים מגביר פרודוקטיביות ומשרת צרכי שיווק הרי שלו חלק בלתי נפרד מהשגת התנהלות עסקית מוצלחת.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

דלפק פלסטי פנורמי

דלפק פלסטי פנוראמי&n
למידע נוסף >>

Vista MCFT

מערכת שילוט מושלמת ק
למידע נוסף >>

הדפסת תמונות קנבס

הדפסות על בדים - ה
למידע נוסף >>

MODU-121

  4 sided open
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה